Červen ve 3.A – zavzpomínejte s námi

Červen byl v naší třídě zpestřen dvěma akcemi. 3.6. – 8.6. jsme společně se 4.D trávili na škole v přírodě na zámku Nečtiny. Společný čas jsme vyplnili výlety a procházkami. Hráli jsme hry v zámeckém parku a navšívili jsme také zámek Manetín a zříceninu hradu Preitenstein. Velkým zážitkem pro děti bylo mobilní planetárium a následné pozorování noční oblohy dalekohledem.  Během školy v přírodě jsme sbírali za různé úkoly i za úklid pokojů groše, za které jsme si pak mohli nakoupit zajímavé odměny. Na fotografie ze švp se můžete podívat zde.

Abychom si zkrátili netrpělivé čekání na konec školního roku, vyrazili jsme poslední týden trochu si zasportovat. Jeli jsme na lezeckou stěnu Big Wall ve Vysočanech, kde pro nás měli instruktoři připravený program. Nejdřív jsme se rozcvičili, pak jsme si nasadili úvazky a s chutí se pustili do zdolávání cest na stěně. Instruktoři nás jistili a poskytovali cenné rady i povzbuzení. Většina z nás dokázala vylézt až nahoru, 12 metrů vysoko. Fotografie z lezecké stěny jsou k dispizici zde.