Novinky ve školní knihovn

Jednou z novinek v letošním školním roce je možnost…

Novinky ve školní knihovně

Jednou z novinek v letošním školním roce je možnost pobývat ve školní knihovně v době polední pauzy v úterý a ve čtvrtek (žáci 2. stupně).

Další novinky jsou knižní – na jaře přibyly tyto knihy:

Environmentální výchova v příbězích (Svatava Janoušková, Petr Kukal) – sada knih s ekologickou detektivní hádankou

David proti Goliášovi (Zdeněk Trojan)– sada pohádkových příběhů o ochraně přírody

a v září tohoto školního roku

Lentilka pro dědu Edu Ivona Březinová) – nenásilnou formou na vztahu dědy a vnuka upozorňuje na nebezpečí zanedbání příznaků Alzheimerovy choroby

Poslední titul byl financován z rozpočtu SRPŠ.

Chtěla bych poděkovat naší kolegyni a mamince našeho žáka paní Petře Kuželové, která naší školní knihovně věnovala jako sponzorský dar tři bedny knih – od knih pro nejmenší až po knihy pro dospělé čtenáře.

Pokud by ji chtěl někdo následovat, budeme moc rádi. Na www.ctenipomaha.cz jsou seznamy knih pro 1. a 2. stupeň, které by se nám moc hodily.

Děkujeme.

Alena Špitálská, školní knihovnice