Na návštěvě v zoo

Na úterý 21. května 2019 si naplánovaly třídy 1. CD výlet do Zoo v Liberci.

Návštěva této nejstarší zoologické zahrady u nás se opravdu vydařila. Počasí se jako mávnutím proutku umoudřilo, sluníčko všechny děti i paní učitelky naladilo do pohody.

Prohlídku liberecké zoo jsme si všichni užili do sytosti. Děti se hlavně těšily na bílé tygry, jimiž je zahrada proslulá, ale zaujali je také opičky, sloni, žirafy, lachtani a různé druhy ptactva. Nadšeně přecházely mezi výběhy, klecemi a voliérami, zvířata si fotily, zjišťovaly o nich zajímavosti.

Na konci prohlídky si nakoupily na památku suvenýry, vyplnily soutěžní test, nakreslily zvíře, které se jim nejvíce líbilo.

A pak už jsme se všichni pomalu přesunuli k východu a na parkoviště. Nasedli jsme do autobusu a vyrazili k domovu.

Druhý den paní učitelka ještě vyhodnotila odpovědi v testu a pět nejlepších dětí obdrželo malou sladkou odměnu.

V Zoo v Liberci se nám velmi líbilo. Rozhodně se tam ještě někdy vrátíme.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Helena Kopecká a děti z 1. D