Předávání informací o pozitivních výsledcích PCR testů

Vážení rodiče,

v souvislosti se současnou epidemiologickou situací, s preventivním testováním, součinností školy s KHS a na základě povinnosti škol předávat data a trasovat ve školách Vás žádáme, abyste v případě pozitivního výsledku PCR testu Vašeho dítěte bezodkladně informovali o této skutečnosti školu, a to v každém případě, tj. pokud dítě absolvovalo PCR test na základě pozitivního výsledku antigenního testu, který byl zjištěn při preventivním testování ve škole nebo v případě samovolného testování (dítě se necítilo dobře, Covid v rodině, styk s osobou Covid pozitivní apod.). Ve druhém případě je potřeba rovněž škole oznámit datum PCR testu, kdy bylo dítě naposledy ve škole a popř. kdy se objevily příznaky.

Informace předejte třídnímu učiteli telefonicky nebo emailem.

Děkujeme.

vedení školy