Vážení rodiče,

ráda bych vás seznámila s aktuální situací na naší škole.

V současné době je prokázán Covid 19 u jedné žákyně 1. ročníku a jedné vyučující.

Třída prvňáčků je od dnešního dne v karanténě i se svou třídní učitelkou. Všechny kontaktovala KHS mailem, event. telefonicky. O pozitivitě žákyně jsme se dozvěděli ve středu cca v 14.30 hodin.

O pozitivitě naší kolegyně jsme se dozvěděli ve středu cca v 15 hodin. Pozitivní vyučující učila jednu hodinu v pondělí v 5. třídě – k opatřením v tomto případě se ještě hygiena nevyjádřila. Škola sama přijala pro dnešní den následující opatření:

Celá třída se svou třídní učitelkou sešla na školním hřišti a celý den stráví na vycházce.  Po návratu do školy nevstoupí, obědy jsme zajistili pro děti formou obědových balíčků.

V průběhu dnešního dne očekáváme podrobné instrukce od KHS a předpokládáme, že i tato třída bude muset vstoupit do karantény. O tom ale škola nerozhoduje, jen jsme se snažili eliminovat případná rizika ještě před rozhodnutím hygieny.

Děti a rodiče budeme v průběhu dne, až se sami dozvíme více, kontaktovat.

S nárůstem ve školách se samozřejmě počítalo a ta naše, kde se v budově nachází pohromadě cca 1000 lidí, nemohla být výjimkou.  Snažíme se dodržovat nařízení, která jsme schopni dodržet tak, jak jsem psala v první školní den. Děkuji vám všem za podporu, kterou nám svými maily vyjadřujete a za pochopení.

PROVOZ ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021 VZHLEDEM KE COVID-19 ZDE

Přeji nám všem hodně zdraví.

Alena Pechalová