VESELÉ VELIKONOCE…

Naši milí čtenáři, přejeme Vám hezky prožité jarní svátky a přinášíme ukázku naší velikonoční

přípravy…ve třídě jsme si vyrobili papírové kraslice formou koláže….stačil k tomu barevný karton a vystříhané motivy ….květy z krabiček od kapesníčků a obrázky z dětských časopisů, lepidlo….a ještě jsme „vajíčka“ trochu “ prokreslili “ pastelkami. Určitě doma potěší maminky i babičky..

K “ velikonoční přípravě “ patří i návštěva Domu dětí s vyráběním…tradiční zdobený perníček, voskování vyfouklých vajíček a letos i pletení malé pomlázky za pomoci dospělých. Dále děti z ovčí vlny pomocí plstění dělaly dle šablony ptáčka, kterého upevnily na sádrový obarvený závěs. Děti se postupně vystřídaly po skupinkách na stanovištích a kdo byl se vším  hotov, tak ještě zasedl k velikonoční omalovánce…..srdečně Vás zveme k prohlídce fotek…Z D E .

Žáci 2.A a p.uč.Skálová