Vážení rodiče, milé děti,
je to jen chvíle, kdy jsme začínali letošní školní rok a teď se s ním loučíme. Zase jsme vyprovodili s pláčem deváťáky, zase jsme si užili ten hektický poslední školní týden se všemi akcemi, které k němu patří a všichni se těšíme na zasloužené prázdniny. Prázdniny jsou stejně důležité pro děti i pro učitele, všichni si musíme odpočinout, načerpat sílu, na chvíli zapomenout na školní starosti a užít si volné, slunečné dny. Přejeme vám všem krásné prázdniny plné nových zážitků, přejeme vám, děti, abyste se za dva měsíce vrátily do školy s radostí, odpočaté a natěšené na nový školní rok. Vám, rodiče, děkujeme za přízeň a přejeme krásnou dovolenou.
Vedení školy
