11. březen

Vážení rodiče,

dnes ještě ve škole proběhlo několik schůzí s pedagogy, pracovníky úklidu a školní jídelny.

Seznámili se s výsledky včerejšího zasedání krizového štábu města s řediteli všech příspěvkových organizací, ujasnili jsme si další postupy ve věci mimořádného volna, které pro nás plynou.

Pedagogičtí pracovníci čerpají home office a jsou denně v daných časových úsecích doma a k dispozici svým žákům a vedení školy. Všichni mají za úkol navázat kontakt – mailový, přes i – školu, přes skupiny na sítích apod. se svými žáky a vést výuku on-line.  Současná mimořádná situace pro nás rozhodně není dovolená a nikdo nebude mimo svůj domov např. na horách apod.

Nepedagogičtí pracovníci v omezeném čase pracují ve škole a byli pověřeni konkrétními úkoly. Především důkladnou dezinfekcí ploch (což děláme běžně), dále všech PC, monitorů, klávesnic, myší, šatních skříní. Nad rámec běžného úklidu budou externí firmou vyčištěny a dezinfikovány všechny koberce ve třídách i v ŠD.

Pracovnice školní jídelny za sebou mají důkladný úklid po instalaci odhlučnění školní jídelny, nicméně opět provedou dezinfekci všech stolků, židlí, ploch a nadále se budou řídit pokyny vedoucí školní jídelny.

V případě dotazů mě prosím kontaktujte mailem  pechalova@zscelakovice.cz nebo na tel. č. 728143336. Ostatní učitele na mailových adresách uvedených na stránkách školy.

Děkuji a zdravím všechny děti

Alena Pechalová