Portréty, rostliny, sportovci, plakáty, šití …

Naši milí čtenáři a rodiče žáků 2.A , přejeme Vám hezké prázdniny a dovolené ….Se závěrem šk.roku Vám posíláme velkou sbírku fotek nejen… našich prací. V květnu jsme ke Dni matek kreslili portréty maminek a ke Dni otců /letos neděle 16.6./portréty tatínků a také jsme pro tatínky vyrobili  „duhový obrázek “ na vyškrabávacím kartonu. Během května jsme lisovali luční rostliny a přinesli je potom nalepené na čtvrtce, je to takový náš miniherbář….

Posíláme Vám také foto našich sportovců, kteří nás reprezentovali a byli úspěšní v městském sportovním klání obou čelákovických škol. Těžký úkol nás čekal v pracovních činnostech….naučit se přišívat dvou a čtyřdírkové knoflíky, někteří kluci z toho  měli strach…muselo se i párat, ale potom to najednou všem šlo a přišívání dopadlo báječně !!!

Znalosti o zdravé výživě jsme utvrdili “ výrobou plakátu „- děti pracovaly ve dvojicích. Nakonec naše vlčí máky dle “ živého vzoru „….to jsme si květ rozebrali na lístky a pak takové vyrobili z barevného papíru, stonek a květ jsme dokreslili…naše máky vypadají hezky !!

Na mnoho fotek se podívejte Z D E .

Žáci 2.A a p.uč. Jitka Skálová