A tak zase po roce přicházejí Vánoce…

Než ale opravdu nastanou, čeká děti z třídy 2. D několik příjemných zastavení.

Nejhezčí pro ně bude 21. prosinec. Dopoledne prožijí vánoční besídku se zpíváním koled pod stromečkem, mlsáním vánočního cukroví a rozdáváním dárků. Všichni kluci i holčičky se také těší na vánoční pohádku.

Navečer pak zvou do své třídy rodiče, prarodiče a všechny blízké na vánoční vystoupení. Všechny návštěvníky čeká pásmo plné písniček a básniček o zimě a Vánocích, děti také zazpívají několik písní z pohádek, někteří malí hudebníci předvedou hru na flétnu, pianino či housle.

V polovině prosince je pro druháčky objednán výchovný koncert v ZUŠ a vánoční pořad v tělocvičně naší školy.

Ve středu 6. prosince 2017 jsme přijali pozvání do MDDM na vánoční návody. Během dvou vyučovacích hodin děti vystřídaly čtyři stanoviště. Tradičně zdobily perníčky. Na dalších stanovištích vyráběly vánoční hvězdu, věneček ze šišek a technikou „plstění“ muchomůrku.

Z domu dětí a mládeže odcházeli školáci s dárkovou taškou plnou hezkých výrobků pro sebe a své nejbližší. A těší se na další tvoření o Velikonocích.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Helena Kopecká,

třídní učitelka 2. D