A zase v divadle

Ve čtvrtek 19. 2. 2015 jsme se vydali opět do divadla. V Divadle Minor v Praze jsme ještě nebyli, a tak jsme byli docela zvědaví, jak to v prostorách divadla vypadá a jaké bude divadelní představení, které tak všichni vychvalují. Byli jsme mile překvapeni divadelním prostředím i samotným představením „A cirkus bude!“

Uchvátila nás všestrannost herců, kteří během devadesáti minut předvedli obtížné výkony hodné obdivu.

Za doprovodu živé hudby hráli, tancovali, stepovali, zpívali, cvičili na velké trampolíně, na svislé tyči, na visuté obruči. Jejich projev zaujal všechny malé i dospělé diváky, rozkmital bránice všech návštěvníků.

V divadle se nám opravdu líbilo. Děti by vyrazily třeba hned zítra na další představení.

A protože byly všechny děti na cestě do divadla i v divadle vzorné, slíbila jsem, že si návštěvu určitě zopakujeme.

Chtěla bych ještě poděkovat paní Mažerikové za pomoc při přepravě dětí. Cesta tak byla pro mě klidnější a mohla jsem si ji užít stejně jako děti.

V obrazové příloze najdete několik fotografií z výletu do divadla.

Helena Kopecká,

třídní učitelka