Čarodějnice 2016

Dne 29. dubna proběhla na školním hřišti družinová akce „Čarodějnice“, které se zúčastnily děti ze všech oddělení v družině. Pro děti byly na hříšti připraveny čarodějnické stanoviště, kde plnily úkoly, za jejichž splnění získaly do čarodějné karty razítka. Za splnění všech úkolů (například: čarodějnické plivání, let na koštěti, malování čarodějnice a další) děti získaly sladkou odměnu. Také byly vyhodnoceny nejhezčí převlečené čarodějnice. Tento úkol byl pro nás obzvlášť těžký, jelikož se téměř všechny děti zhostily převlečení a maskování důkladně. Nakonec jsme vyhodnotily 15 nejhezčích a nejstrašidelnějších čarodějnic, které získaly drobnou cenu, diplom a medaili. Během akce byl připravený pro děti oheň, kde si mohly opéct buřty. Děti měly za úkol doma vyrobit čarodějnický knoflík, který jim sloužil jako vstupenka na „Čarodějnice“. V následujícím týdnu byly všechny knoflíky vystaveny na chodbě před družinou. Ze všech čarodějnických knoflíků jsme vybraly 15 nejhezčích a nejoriginálnějších. Jejich majitelé byly odměněni diplomem a drobnou cenou.

Myslím, že jsme si odpoledne všichni užily a budeme se těšit na další dobrodružné a soutěživé odpoledne s družinou.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.