HALLOWEEN V 1.B

3. listopadu se všechny první třídy proměnily. Do školy nám totiž nepřišly naparáděné holčičky ani upravení kloučci, dokonce ani paní učitelky. Ve třídách se strašilo a do lavic tedy zasedla strašidla – čarodějnice, kostlivci, upíři aj. Čarodějnice, která tento den učila, však svoje „strašidýlka“ vůbec nešetřila. V pracovních listech všechna strašidla počítala duchy a vybarvovala dýně, v českém jazyce všichni četli strašidelné – obrázkové texty. Nezapomněli jsme si také zasoutěžit a přeměnit svého kamaráda na mumii. Místo známek děti dostávaly razítko dýně.

Čarodějnice děti seznámila s historií svátku Halloween, ale zároveň nezapomněla dětem připomenout český, komorní a tichý svátek – tedy Dušičky.

Děkujeme všem rodičům za skvělou spolupráci!!!

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Třída 1.B s paní učitelkou Andreou Pánkovou