Ilustrátorka Vendula Hegerová v prvních třídách

1.12.2017 nám přišla paní ilustrátorka Vendula Hegerová spolu s kolegyní, nakladatelkou Evou Bavorovou, představit nový časopis. Jedná se o  časopis Puntík pro děti, který je plný obrázkových příběhů, zábavných úkolů, vystřihovánek a námětů na kreativní učení a tvoření. Provázejí jej veselé postavičky Líza a Pupík, Dino a Saura a průzkumník Žárovka a další. Právě Saura přišla také a děti z ní byly nadšené!

Děti se dozvěděly mnoho zajímavých informací ze světa nakladatelů, tedy jak se tvoří časopis a co všechno se musí udělat, než si ho mohou koupit. Nadšené pak byly děti zejména z tvoření, kreslení s paní ilustrátorkou, která je naučila kreslit Sauru, ale také čertíka. Nakonec každá třída dostala svůj vlastní časopis a tak  mohou dále rozvíjet kreativitu a fantazii při vlastním tvoření. Za zajímavou besedu děkujeme!

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.