Informace pro rodiče ke stávce 27. 11.

Vážení rodiče,

drtivá většina pracovníků školy napříč všemi úseky se rozhodla vstoupit 27. 11. do stávky.

Účast ve stávce je právo každého zaměstnance. Oznamuji tedy, že pokud nedojde ze strany státu k dohodě s odbory, 27. 11. bude škola fungovat takto:

• Ti pracovníci, kteří nevstupují do stávky, jsou v zaměstnání. Jedná se o několik jedinců, kteří nebudou schopni zabezpečit ani dohled nad všemi žáky, proto bude tento den škola uzavřena. Do stávky vstoupila i školní jídelna a část pracovníků úklidu, většina asistentek a vychovatelek ŠD.
  • Škola nabídne rodičům žáků 1. – 3. tříd možnost – v případě, že nedokáží zajistit pro děti dohled v rodině apod., aby děti do školy přišly, a to od 7.30 do 13.00. S sebou si tyto děti vezmou jídlo na celou dobu pobytu – jídelna nevaří. Dětem bude zajištěn náhradní program a dohled pedagogy, kteří nestávkují. Prosím tedy rodiče žáků 1. – 3. tříd, aby závazně vyplnili lístek, který děti domů přinesou, abychom zajistili rozdělení do skupin apod.

Děkuji za pochopení

Alena Pechalová