Informace pro žáky a rodiče

Od 12. do 25. října 2020 platí na celém území České republiky následující režim:
Žáci 1. stupně i nadále pokračují v běžné výuce, stávající režim výuky se nemění s výjimkou zákazu zpěvu, výuka HV dále pokračuje, režim sportovní činnosti se nemění.
Pro žáky 2. stupně se zavádí střídavá výuka. V týdnu od 12. 10. do 16. 10. do školy nastupují žáci 6. a 7. ročníků, tj. tito žáci jsou osobně přítomni na výuce.
Žáci 8. a 9. ročníků přecházejí v týdnu od 12. do 16. 10. na distanční výuku. Pracují z domova, učitelé se s nimi spojují v hodinách podle rozvrhu každé třídy. Plní zadané úkoly z domova.
Žákům 8. a 9. ročníků budou na tento týden automaticky odhlášeny obědy.
Další týden, tj. od 19. do 23. 10., nastoupí do školy žáci 8. a 9. ročníků, žáci 6. a 7. ročníků přejdou v tomto týdnu na distanční výuku. Pravidla stejná jako výše včetně plošného odhlášení obědů.
Na následujících 14 dní se ruší všechny kroužky s výjimkou český jazyk a matematika pro 9. třídy, tento kroužek bude probíhat distančně.
Obě tělocvičny jsou pro veřejnost od 12. 10. do 23. 10. uzavřeny.

Vedení školy

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ O VYDÁNÍ KRIZOVÝCH OPATŘENÍ VLÁDY VZHLEDEM KE COVID-19 ZDE

OPATŘENÍ MŠMT ZDE

Sada opatření pro školy – od 12. října do 23. října 2020 zde.