Klub zábavné logiky – kroužek deskových her

Chcete si zahrát? Zdokonalit se ve své oblíbené hře? Porovnat síly s kamarády, nebo si vyzkoušet hry, které doma nemáte?

Klub zábavné logiky – kroužek deskových her je určen pro děti 3. – 9. tříd.

Díky projektu Evropské unie Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání je pro všechny přihlášené zdarma, nutná je však pravidelná docházka.

Budeme se scházet každou středu od 14:00 do 15:30 hod. v učebně č. 119.

Předpokládáme, že činnost zahájíme 22. září 2021 (v týdnu, kdy začnou i ostatní školní kroužky).

Nabízíme časem prověřené, oblíbené, ale i nově vydávané deskové hry jako jsou Ubongo, Timeline, Safari bar, Jungle Speed, Robo Rally, 6 bere!, UNO, Osadníci z Katanu, Doba kamenná, Dixit, dáma, šachy aj. Děti si mohou vybrat z her školních, nebo si přinést i hry vlastní, které si s nimi zahrajeme.

V případě zájmu vyplňte přihlášku, kterou najdete na adrese https://www.zscelakovice.cz/dokumenty-a-formulare/formulare-ke-stazeni a předejte ji třídnímu učiteli, nebo vedoucím kroužku P. Imlaufové a M. Rychetskému.

-mr-