Mladší bratr

Mladší bráška se postupem času začne vzdělávat, nabírat rozumu a nových věcí. Naučí se, jak se chovat. Ve společenských hrách bude lepší a lepší. Bude běhat, a bude běhat rychle. Třeba z něj bude v dospělosti sportovec. Když se ušpiní, tak se to třeba bude snažit vyčistit. Uvědomí si, že starší brácha má právo na soukromí a že je jeho věc, s jakou holkou půjde na rande. Dokonce si ho i bude postupem času brát za vzor. Mladší bratr se bude vzdělávat a procházet střední školou. Když bude chtít mít dobré zaměstnání, tak půjde i na vysokou školu. Dále najde dobré zaměstnání, abychom se společně mohli starat o stárnoucí rodiče. Až rodiče nebudou, budeme mít jen sami sebe. A i přes neshody v dětství poznáme, že je fajn mít aspoň někoho, když ztratíme rodiče.

Autorka: Karolína Kubánková