Nástup 1. stupně 25. 5.

Vážení rodiče,

přiblížil se návrat dětí 1. stupně zpět do školy. V přílohách tohoto článku najdete všechny důležité informace k nástupu 25. 5.  – pokyny (pozor je změna v čase distribuce svačiny), čestné prohlášení, hygienická pravidla a jídelníček na 1. týden. Abychom zamezili sdružování většího množství dětí, budou každé ráno otevřeny tři vchody. Každá třída má svůj určený vchod – najdete v pokynech. Příchod dětí je mezi 7,45 a 8,00 tímto určeným vchodem. Při nástupu 25. 5. musí dítě odevzdat vyplněné a podepsané čestné prohlášení s datem dne nástupu svému učiteli/učitelce (děti, které se budou učit v jiné třídě, odevzdají učiteli/učitelce z této třídy). Bez čestného prohlášení nesmíme dítě do budovy vpustit.

Příloha 1 – pokyny k nástupu zde

Příloha 2 – čestné prohlášení zde