Noc s Andersenem

V pátek 1. dubna se i žáci 8.C zúčastnili tradiční akce na naší škole – Noci s Andersenem. Děti se sešly v sedm hodin ve škole. Vstupenkou na akci byl kostým

z pohádky Malá mořská víla. Děti zapojily fantazii a některé kostýmy byly velmi povedené.

Na úvod večer proběhla soutěž o nejhezčí masku, ve které se na krásném druhém místě umístila Monika Šturmová. Porotou, která o umístění masek rozhodovala, byli žáci devátého ročníku. Poté následovala celoškolní hra. Děti byly rozděleny do skupin, žáci osmých ročníků byli vůdci skupin a k nim byly přiděleny mladší děti.

Skupiny poté plnily na stanovištích různé úkoly, za které dostávaly razítka. Po splnění všech úkolů na ně čekala odměna – polárkový dort.

Většina osmáků se o své mladší spolužáky vzorně starala.

Po zbytek noci měly děti volný program. Některé podlehly únavě a spánku, ale většina vydržela nespat až do rána.

Celá akce končila ráno v osm hodin, kdy se otevřela škola a děti odešly domů.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.