Noc ve škole

Z pátka 24.6.na sobotu 25.6. přespala třída 3.C ve škole. Sešli jsme se kolem šesté před školou, od maminek převzali napečené dobroty a vybalili jsme si spacáky ve třídě. Čekalo nás rozdělení do třech týmu a soutěže. Děti měly rozpoznávat obrázky kreslené na tabuli, soutěžily ve skoku do dálky z místa v týmech, pantomimou předváděly rozchechtaného slona, spící sovu nebo unaveného hada a snažily se vymyslet co nejvíce pohádkových dvojic. Po vyhodnocení soutěží jsme se osvěžili melounem a následovala dětmi připravená soutěž Tvoje tvář má známý hlas. Ve třídě nám pak zazpíval Elton John, Britney Spears a také Jim Carrey. Následovala krátká diskotéka pro všechny, ale protože během chvíle bylo ve třídě nedýchatelno, přesunuli jsme se zpátky do atria. Až do tmy jsme pak hráli společně hry: Pepíčku, pípni, výměnu čísel a také dětmi předváděné pexeso. Unavení pohybem, smíchem a také kvůli vzrůstajícímu počtu komárů jsme se opět přesunuli do třídy a lehce jsme se před spaním nacpali napečenými dobrotami. Děti si vyčistily zoubky, zavrtaly se do spacáků, následoval Hurvínek na dobrou noc a o půl dvanácté naše třída ztichla. Ráno proběhla  rozcvička v pyžamkách v atriu, balení, hraní a postupný odchod domů. Byl to pro nás pro všechny velký zážitek a myslím, že jsme si spaní ve škole společně všichni moc moc užili :-).

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.