Pohádkové postavy na papíře

V 1. pololetí jsme se zapojili do školní výtvarné soutěže na téma : Pohádkové postavy….a naše výtvory se povedly, bylo těžké vybrat ty, které jsme odevzdali paní učitelce výtvarné výchovy z 2.stupně. K té směřovaly i práce z mnoha dalších tříd naší školy a na začátku 2.pololetí byla soutěž uzavřena – byly vybrány nejpovedenější práce, dostalo se jim zarámování nebo “ zasklení „a dostaly svoje místo na hlavní chodbě naší školy – v 1. patře nad hlavním vchodem, kde máme naši “ školní galerii „. Děti – autoři vybraných prací, byli pozváni do sborovny na malé občerstvení a dostali diplomy. Naše třída je na výstavě zastoupena 3mi dětmi a jejich práce jsou: 2x KAŠPÁREK, 1x DRAK.

Posíláme F O T K Y  našich prací i fotky  „z galerie „….výstava na hlavní chodbě…., též na fotkách 3 naši „reprezentanti 2.A“ podívejte  se  Z D E.

Za 2.A  J.Skálová

tř.uč.