Pojeďte s námi do Barcelony

Ve dnech 16.-20. října mají žáci 7. – 9. tříd možnost zúčastnint se zahraničního zájezdu do jednoho z nejnavštěvovanějších měst Evropy i celého světa.

Barcelona, hlavní město Katalánska, je mezinárodně uznávaná turistická destinace s četnými rekreačními oblastmi, jednou z nejlepších pláží na světě, mírným teplým podnebím a historickými památkami. Ve městě se nachází i osm míst, které jsou součástí světového kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o díla architekta Antonia Gaudího, po jehož stopách se vypravíme. Nevynecháme ani historické centrum Barcelony,  přístav a městskou pláž nebo prohlídku fotbalového stadionu „ Camp Nou“. Na programu nebude chybět Tour de Tapas ( ochutnávka španělských jídel ).

Zájezdu se může zúčastnit pouze 45 žáků, tak neváhejte a zajistěte si své místo už nyní. Na našich webových stránkách naleznete přihlášku (https://www.zscelakovice.cz/dokumenty-a-formulare/formulare-ke-stazeni).

Cena zájezdu  7.400 Kč zahrnuje dopravu autobusem, ubytování v hostelu a stravování. Vstupné na jednotlivé památky a turistické atrakce bude ještě upřesněno.

Zájezd organizuje paní učitelka Kristina Minková, které je třeba v případě zájmu odevzdat přihlášku a to nejpozději do 6. září 2023 a na kterou se rovněž můžete obracet s případnými dotazy (minkova@zscelakovice.cz).

Přihlášku můžete stáhnout také zde.