Školní výlet

Ve středu 3. června 2015 v 7:30 hodin ráno naše třída odjížděla autobusem na školní výlet na hrad Kost, kde na nás čekal tento program.

1.)    Prohlídka hradu Kosti

2.)    Produkce sokolníka – ukázka chovu a lovu dravých ptáků (káně lesní, poštolka, orel skalní, výr veliký,…)

3.)    Hradní trojboj o ceny – lukostřelba, přetahování lanem, vrh sekerou

4.)    Šermířské divadelní představení v historickém duchu

5.)    Nákup suvenýrů v hradním obchodě

Čas rychle utíkal, slunce pěkně hřálo a my jsme se museli vrátit zpět do Čelákovic. Výlet se nám vydařil.

A co se nám nejvíce líbilo?

Maruška – Mně se na hradě Kost líbili ptáci, divadlo a prohlídka hradu. Potom se mi líbilo, jak jsme stříleli lukem a házeli sekerou.

Kačka– Výlet se mně moc líbil. Hlavně pán s ptáky a prohlídka hradu. Taky se mi líbilo nakupování, koupila jsem si hodně věcí. Líbilo se mi divadlo a střílení.

Pepa – Na hradě Kost se mi líbilo moc věcí – třeba sokolovna. Taky tam byly kočáry. Viděli jsme skály, lesy a byl tam nádherný výhled. Bylo tam divadlo, nakupovali jsme a měl jsem zmrzlinu. Byl to boží den.

Lucka – Líbily se mi hradby, komnaty, černá a bílá kuchyně, divadlo, draví ptáci a zbraně. Vyhráli jsme v přetahování lana.

Páťa – Mně se nejvíc líbil důlkovaný hrad. Také se mi moc líbilo údolí Plakánek. Líbila se mi černá kuchyně a také divadlo o pirátech.

Andrea – Se školou jsme byli na hradě Kost. Nejvíc se mi líbilo hlavní nádvoří a ještě víc orel a káně lesní a dokonce i brnění. Také se mi líbilo představení. Mohli jsme si koupit i plakáty.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Žáci 1. B

Tř. uč. J. Bukovská