SRDÍČKOVÝ DEN V 1.B

Ač svátek Sv. Valentýna není typickým svátkem pro ČR, děti se s informacemi o něm setkávají, mladší generace ho přijmula za svůj. Proto i my o něm hovoříme, seznamuje se s legendou o Sv. Valentýnovi. Tento den jsme v naší třídě využili pro posílení sociálních vazeb mezi dětmi, rozvoj citových vazeb a zároveň jako možnot si uvědomit, kdo pro nás co dělá a že si zaslouží náš dík. Velké srdce s poděkováním dostaly naše zlaté paní kuchařky, které nám plní bříška každý den. Další srdíčko dostala i paní vychovatelka, která  děti spěchá vyzvednout po dopoledním náročném učení a dělá jim hezký odpolední program. Jedno jsme si vyrobili i pro naši třídu. Nemohli jsme ošidit rodiče, kteří od nás dostali papírový hrníček a srdíčkového šneka na zápich do jarních kytiček.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Třída 1.B, třídní učitelka Andrea Pánková, asistent pedagoga Jana Kratochvílová