TÝDEN S VESELÝMI ZOUBKY – den pátý, finále

Týden uběhl jako voda a v pátek jsme vyhlásili finále a s tím bohužel také konec týdne s veselými zoubky. A jaké bylo?

Děti si zazpívaly naučenou písničku, zarecitovaly si básničku a těšily se, jestli paní učitelka nezapomněla připravit i na tento den nějakou skupinovou práci. A ta je samozřejmě nemohla zklamat, tak jsme i poslední, pátý den, pracovali společně ve skupinách.

Za úkol děti dostaly hned dvě práce – nejdříve si  lámaly hlavičky nad křížovkou. Byla poměrně náročná, ale protože víc hlav víc ví a děti si již umí poradit, umí spolupracovat, tak křížovku přeci jen vyluštily. A tajenka zněla: ZDRAVÉ ZOUBKY.

Poslední prací bylo tvoření. Děti dostaly za úkol pomocí kartonu, papíru, kokosu, lepidla a nůžek vytvořit zoubek, který je spokojený, že ho krásně umíme vyčistit. Paní učitelka byla moc spokojená, protože všechny děti vytvořily krásný, zdravý a usměvavý zoubek.

Poslední hodinu přišla chvíle shrnutí celého projektu. Dětem se celý týden moc líbil, každý si v něm vybral nějakou aktivitu, která ho bavila. Že žáčci pracovali s chutí, to je vidět na všech výrobcích z tohoto týdne.

Jako odměnu dostaly děti samolepku do notýsku a medaili, aby nezapomněly na náš projekt. Za samolepky a medaile děkujeme rodičům sourozenců Elišky a Matyáše Karbulových. Jako „třešnička na dortu“ byla dárková taštička z DM drogerie, ze které měly děti ohromnou radost a jistě vše ve svých domovech užijí.

Těšíme se na další zábavné dny ve škole a děkujeme DM drogerii za materiály i dárečky, které se nám moc líbily.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Prvňáčci z 1.B a paní učitelka Andrea Pánková