Úterý v Jánských Lázních

I dnes nás po ránu trochu nečekaně přivítalo sluníčko. Po rozcvičce, snídani a teoretické přípravě jsme vyrazili na výlet do Harrachova, kde na nás čekala prohlídka skláren. Děti viděli z blízka, sklářské pece a skláře jak foukají do píšťal a vytvářejí tak sklenice. Dále jsme se v odborném výkladu dozvěděli spoustu zajímavých a užitečných informací ze sklářského odvětví. Na závěr jsme mohli navštívit i prodejnu , která je určena pouze pro školní výpravy a děti si zde mohou zakoupit skleničky za velmi zvýhodněné ceny..

Poté jsme ještě navštívili muzeum historie skla.

Po návratu, obídku a poledním klidu nám počasí i nadále přálo a tak jsme se mohli věnovat venkovním sportovním hrám. Po večeři jsme si zahráli hru kufr jako v televizi, následovalo zpívání na přání z kytarou. Před večerkou jsme opět stihli pravidelné předčítání pohádky na dobrou noc.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.