Vánoce v 1.B

Vánoce se již kvapem blíží a s nimi i  vánoční prázdniny. Ty mají rádi malí i velcí :- ) Ale ještě než se rozutečeme k vánočním stromečkům, mísám plným dobrot a samozřejmě k nejbližším, chtěli jsme si trochu kouzla Vánoc „přivolat“ i k nám do třídy.

Ráno jsme se vydali s našimi kamarády z 1.C k Labi, vždyť Vánoce s námi mohou o pár dní dříve slavit i kačeny na naší řece. Děti jim přinesly tolik dobrot, že se pomějí i rybičky.

Po návratu do třídy na nás čekaly talíře s krásným cukrovím od našich rodin a třídní Vánoce mohly začít. Zazpívali jsme si koledy, procvičili vánoční básničky a již jsme pomaličku „šilhali“ po velkém proutěném koši plném dárečků. Však taky každý žáček připravil pro svého vylosovaného kamaráda krásné překvapení. Paní učitelka nejprve rozkrojila jablíčko, aby zjistila, jestli budeme v příštím roce zdraví a rozdávání nadílky mohl začít. Dárečky byly nádherné a rodičům moc děkujeme, že nám pomohli zorganizovat tento den. Děti jim za to vyrobily svícínek.

DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM ZA PODPORU A POMOC V PRVNÍ TŘÍDĚ, ZA MILOU SPOLUPRÁCI A TĚŠÍME SE NA POKRAČOVÁNÍ I PO PRÁZDNINÁCH, TEDY V ROCE 2017.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Děti z 1.B s paní učitelkou Andreou Pánkovou