Vážení rodiče prvňáčků

Vážení rodiče prvňáčků,

1. září vás čeká s vaším dítětem první školní den. Škola je pro vás připravena, třídy vyzdobeny, paní učitelky se těší na nové žáky. Ve škole to bude tento den mimořádné, za příznivého počasí půjdete se svým dítětem na slavnostní přivítání do atria školy a poté až do třídy, kde vás a vaše děti paní učitelka přivítá a seznámí s organizací dalších dnů. První den počítejte, že ve škole strávíte cca 1 hodinu. Budete-li chtít již dnes využít služeb školní družiny, je to samozřejmě možné. I školní jídelna je v provozu a pokud předem zaplatíte dítěti oběd, bude pro něj již dnes uvařeno.

Všichni ve škole chápeme, že je tento den pro vaše dítě i pro vás zcela mimořádný a že si jej budete chtít uchovat pro vzpomínku na fotografiích a na různých záznamech. Chtěli bychom vás ale poprosit, zda byste své nahrávky pořizovali pouze mimo řízené vyučování ve třídě. Vžijte se do situace paní učitelky, na kterou ve třídě míří současně 20 kamer. Je to opravdu velmi stresující a nepříjemné, buďte prosím solidární a své kamery ve třídě vypněte.

Mnohokrát vám děkujeme.