Velikonoční návody

První dubnový den roku 2015 přijaly děti z třídy I. D pozvání do čelákovického MDDM na velikonočních návody. Čekaly je dvě příjemné vyučovací hodiny plné tvořivé práce zaměřené na Velikonoce.

V budově domu dětí a mládeže vyzdobené velikonočními motivy byla pro prvňáčky připravena výroba hnízdečka na vajíčko, zdobení kraslic voskovou technikou, malovaní magnetů s jarními motivy, zdobení perníčků.

Závěr návodů patřil již tradičně omalovánkám s velikonoční tématikou.

Z domu dětí a mládeže odcházely děti obohacené dalšími výtvarnými zkušenostmi a nadšené z výrobků pro sebe a své blízké.

Po návratu do školy je čekala ještě jedna aprílová vyučovací hodina, ve které prvňáčci nejdříve kreslili svět naruby a v závěru hodiny se pak naučili aprílovou písničku.

obrazové příloze můžete vidět děti z naší třídy při pracovním úsilí a společné fotografie v zahradě MDDM a v naší třídě.

Za třídu I. D

Helena Kopecká