Velikonoční návody

Stalo se už tradicí, že několik dní před vánočními a velikonočními svátky zve Městský dům dětí a mládeže v Čelákovicích všechny děti prvních a druhých tříd na návody.

Na velikonoční návodybyly letos děti z třídy 2. D pozvané ve středu 16. března 2016. V prostorách MDDM strávily dvě příjemné vyučovací hodiny plné tvořivé práce.

V malých skupinkách vyráběly keramickou kytičku s jarními motivy, závěs s velikonočními kraslicemi, které samy omalovaly barevným voskem. Také ještě nazdobily barevnou cukrovou polevou perníčky.

Závěr návodů patřil omalovánkám s velikonoční tématikou.

Z domu dětí a mládeže odcházely děti spokojené, obohacené novými výtvarnými zkušenostmi s dárkovou taškou plnou výrobků pro sebe a své blízké.

obrazové příloze můžete vidět děti z naší třídy při pracovním úsilí a společné fotografie před MDDM.

Za třídu 2. D

Helena Kopecká, třídní učitelka.