Výlet

Naši žáci 4.C a 4.A se v úterý 12.března zúčastnili akce „Praha hravě“, která pro ně byla nejen poučným, ale také nezapomenutelným zážitkem.

V ranních hodinách jsme měli možnost projít se po liduprázdném Karlově mostě, o kterém jsme se díky legendám a pověstem, dozvěděli spoustu nových a zajímavých informací.

Rozdělení tříd do šesti týmů vytvořilo soutěživou atmosféru, kde děti zapojily nejen své znalosti, ale i logické myšlení. Náš průvodce, pan Nebeský, se ukázal jako vynikají vypravěč, který dokázal zaujmout každého účastníka. Jeho schopnost zapojit všechny do hry přispěla k vytvoření pozitivního prostředí, kde se všichni cítili součástí dějepisného dobrodružství.

Pozdější přesun na Kampu pak přinesl nový rozměr celé akce, kdy se týmy pustily do pohybové „bojovky“. S mapami v ruce a úkoly byla tato část akce na břehu Vltavy plná zábavy a týmové spolupráce.

Jako bonus jsme navíc viděli přelet jednoho dopravního a pěti stíhacích letounů, které měly symbolicky připomenout naše členství v NATO.

Celkově hodnotíme tento výlet jako skvělou kombinaci organizace, zábavy a vzdělávání, která naše děti jistě obohatila.

Viktorie Michelčíková, třídní učitelka 4.C