2.A se loučí, ale má ještě co nabídnout ……

Naši milí čtenáři, rodiče žáků 2.A , loučíme se se školním rokem…..přejeme všem hezké léto, prázdniny, odpočinek….

a nabízíme poslední „podívání „…….naše výtvory z pracovních činností a výtvarné výchovy….JSOU TO :

motýly z modelíny, portréty maminek dětí z 2.A….určitě se maminky poznají…, papírové parníčky….co jsme se naučili skládat,

postavy školáků a školaček / to jsem  děti požádala, aby mi nakreslily budoucí výzdobu nástěnky pro příští školní rok…a povedlo se !!…šikulkové !! /, mozaikové vázy….nebylo pro děti jednoduché vystihnout správný tvar, ale pomohli jsme si osovou souměrností….na přehnutý papír se nakreslila půlka vázy a po narovnání papíru bylo snadné dokreslit druhou půlku. Že někdo nestihl vybarvit, to nevadilo, šlo hlavně o ten tvar a zvolení dílů – mozaikování plochy “ ve stejném stylu tvarů a jejich velikosti „, i to děti pěkně zvládly !

Podívejte se  na  F O T KY   z d e :

Naposledy za 2.A ve šk. roce  2016 /17

Jitka Skálová, tř. uč.