Logická olympiáda 2017 – výsledky všech kategorií

Stejně jako v předchozích letech se i letos  může každý žák naší školy zúčastnit soutěže s názvem Logická olympiáda.

Soutěž, jejíž úkoly jsou zaměřeny na prověření selského rozumu a schopností logického úsudku pořádá sdružení Mensa ČR.


Soutěží se v následujících kategoriích:

Kategorie MŠ a A1: mateřské školy a 1. třída ZŠ, termín 22. – 28. října 2017

Kategorie A: 2. – 5. třída ZŠ, termín 1. – 7. října 2017

Kategorie B: 6. – 9. třída ZŠ, termín  8. – 14. října 2017


Každý soutěžící, který se chce zúčastnit, se musí registrovat na webové stránce http://logickaolympiada.cz .

Pouze pod svým e-mailem, který slouží jako unikátní přihlašovací jméno, totiž může vyplnit on-line test nominačního kola.

Registrace byla možná pouze do 30. září 2017.


Kategorie A (2.-5. ročník ZŠ)

V kategorii A  (2.-5. ročník ZŠ)  se do soutěže zapojilo celkem 14483 řešitelů, z toho 2020 ve Středočeském kraji .
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

Pořadí (škola) Pořadí (kraj) Celkové pořadí Příjmení, jméno Třída Kvantil (kraj) Kvantil (celkom)
1. 148.-158. 1150.-1207. Kaplický, Jindřich 5.B 92.48 91.87
2. 255.-274. 1891.-1994. Včeláková, Josefína 5.A 86.96 86.59
3. 361.-375. 2540.-2641. Musil, Tomáš 5.d 81.83 82.12
4. 415.-440. 2871.-3016. Zezula, Jakub 4.C 78.89 79.68
5.-6. 441.-454. 3017.-3165. Kožnar, David 4.A 77.90 78.66
5.-6. 441.-454. 3017.-3165. Liberdová, Magdaléna 3.D 77.90 78.66
7. 472.-494. 3299.-3426. Kandl, Matyáš 5.c 76.14 76.79
8. 519.-544. 3558.-3697. Nováková, Denisa 4.c 73.74 74.96
9. 659.-671. 4492.-4627. Háková, Zita 5.C 67.13 68.53
10. 695.-723. 4808.-4985. Dunaj, Ondřej 2A 64.95 66.20
11. 788.-816. 5349.-5516. Pařez, Daniel 3.D. 60.35 62.50
12. 835.-857. 5665.-5829. Dunaj, Stanislav 5A 58.17 60.33
13.-14. 1211.-1237. 8397.-8585. Hák, Radim 3.C 39.46 41.38
13.-14. 1211.-1237. 8397.-8585. Kaplický, Daniel 3.B. 39.46 41.38
15. 1296.-1313. 9052.-9273. Novák, Patrik 2.d 35.47 36.74
16.-17. 1525.-1557. 10851.-11015. Bohuslavova, Aneta 3.B 23.76 24.52
žák si nepřeje zobrazit své umístění Smetanová, Lucie 5.C
žák si nepřeje zobrazit své umístění Soukalová, Anna 5.B
žák si nepřeje zobrazit své umístění Louda, Tomáš II.B
žák si nepřeje zobrazit své umístění Mrozková, Ema 5.D
žák si nepřeje zobrazit své umístění Zatloukal, Josef 2.D
Korčák, Michal 4.A

V Kategorii B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) se do soutěže zapojilo 20722 řešitelů, z toho ve Středočeském kraji 1508.
V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola. Ostatní jsou seřazeni abecedně.

Pořadí (škola) Pořadí (kraj) Celkové pořadí Příjmení, jméno Třída Kvantil (kraj) Kvantil (celkom)
1. 265.-289. 2924.-3110. Klučina, Vojtěch 9.A 81.70 85.45
2. 394.-419. 4423.-4725. Štroblová, Claudie 6.A 73.11 77.93
3. 601.-624. 7079.-7452. Musilová, Lucie 7.A 59.45 64.94
4. 942.-974. 11808.-12343. Hron, Jan 6.A 36.54 41.73

– zobrazeno 2128x

Back to Top