Anglie, den druhý…

V pondělí ráno nás naše hostitelské rodiny dovezly do školy, kde byly děti rozděleny do skupin a pak se vrhly na zlepšování angličtiny. Dopoledne ve škole uteklo jako voda a po poledni jsme se autobusem vypravili do nedalekého Brightonu, kde naše první kroky vedly do mořského světa. K vidění byli mořští koníci, želvy, karety, rejnoci i žraloci a mnoho různých druhů ryb.
Odtud jsme se šli podívat na Royal Pavilion. Naše další cesta vedla do, pro některé nejočekávanější místo tohoto dne, Primarku na nákup oblečení a následně za suvenýry.
Návštěvu Brightonu jsme zakončili prohlídkou místního vyhlášeného zábavního mola Brighton Pier, kde bylo možné si vyzkoušet různé pouťové atrakce, ale hlavně se pokochat výhledem na moře a na město. Poté nás autobus zavezl opět do Worthingu, kde si nás vyzvedly naše hostitelské rodiny.

Na fotogafie se můžete podívat v naší galeri a nebo kliknutím zde.