BURZU PRÁCE

si Vás dovolují pozvat na

BURZU PRÁCE

Termín: 17. června 2015

Čas:         9:00 hod (předpokládané ukončení v 17 hodin)

Místo konání: Kulturní dům Čelákovice

Cílem akce je představení nabídky pracovních příležitostí v okrese Praha – východ, Nymburk, Mělník a okolí absolventům středních škol v regionu, zájemcům o práci z regionu, uchazečům o práci registrovaným na ÚP ČR. V prostorách Kulturního domu v Čelákovicích se Vám představí významné firmy z regionu, které v současné době poptávají pracovníky z různých oborů (strojírenství, gastronomie, sociální služby, logistika, autodoprava, administrativa a další). Na místě budou probíhat pracovní pohovory, které provedou personalisté firem. Uchazeči o práci v konkrétní firmě můžou zjistit požadavky na profesi a poradit se, zda mají šanci práci ve firmě získat.

Součástí burzy práce bude poradenství od ÚP České republiky, který Vám pomůže připravit si správný životopis a poradí Vám o jakou profesi se můžete se svou kvalifikací a praxí ucházet. Poradí Vám také jaké jsou možnosti a podmínky získání rekvalifikačního kurzu. Bonusem pro účastníky je poradenství zaměřené na dotace poskytované zaměstnavatelům Úřadem práce. Současně se na akci představí některé střední školy z regionu, které mají zájem oslovit potencionální uchazeče, popřípadě nabídnout vzdělávací kurzy.

Doporučujeme zájemcům o práci, aby si s sebou vzali občanský průkaz a také životopis, případně doklady o dosaženém vzdělání či předchozí praxi.

Program:

17. června 2015 :

9:00 hod     Zahájení akce

9:20 hod     Představení ÚP ČR a jeho činnosti

9:30 hod     Prezentace jednotlivých firem

10:00 hod     Individuální konzultace s jednotlivými firmami a školami

Těšíme se na setkání s Vámi

Další informace na tel. +420 702 020 489, email. sizlingova@komora.cz