BURZA PRÁCE ve Středočeském kraji

Kulturní dům v Čelákovicích bude místem, kde se dne 17. června 2015 od 9:00 do 17:00 hodin bude konat BURZA PRÁCE. Akce je pilotní akcí ve Středočeském kraji a pořadatel Krajská hospodářská komora Střední Čechy (www.khkstrednicechy.cz) má zájem pomoci podnikatelům a firmám v regionu, kteří v současné době poptávají nové zaměstnance. Nabídka práce bude skutečně veliká; firem, které nabízí práce je registrováno 17. Firmy poptávají zaměstnance hlavně v oborech technických, služeb ( kadeřnice, pečovatelky, zdravotní personál), řidiče autobusů, skladníky, pracovníky v potravinářství, prodavače potravin, pokladní a další. Příležitostí je dostatek.

Do samotné akce je zapojen také ÚP České republiky, který nabídne uchazečům o práci poradenství ve formě konzultací k vytvoření vhodného životopisu, motivačního dopisu a také možnosti a podmínky k získání podpory ÚP ČR ve formě rekvalifikačního kurzu. Zaměstnavatelům nabídne poradenství v oblasti získání dotací na pracovníka, případně rozjezdu firmy. V prostorách Kulturního domu v Čelákovicích můžou zájemci o práci absolvovat personální pohovor bez zbytečného stresu, případně získat informace o jejich šancích na práci v konkrétní firmě.

V tomto případě doporučujeme všem, kteří mají vážný zájem o práci, aby s sebou přinesli občanský průkaz a také životopis, případně další doklady o jejich dosaženém vzdělání či předchozí praxi.

BURZA PRÁCE je určena nejen nezaměstnaným, ale také čerstvým absolventům, stávajícím studentům, žákům a jejich rodičům. Zástupci ÚP jim poradí při výběru vhodného povolání a s orientací ve vzdělávací nabídce škol. Představí se zde také některé střední školy z  regionu.

Zájemci o práci a další návštěvníci akce jsou srdečně vítáni.

Kontakt : Vladislava Šizlingová, tel. +420 702 020 489, sizlingova@komora.cz