Den s pohádkou

V pátek 13. dubna jsme si užili pohádkový den. Některé děti přišly převlečené za krásné princezny či víly, nechyběl mezi námi kovboj, upír a Harry Potter. Všechny děti měly připravenou svou oblíbenou knížku z domova.

Celé dopoledne jsme se měli jako v pohádce. Pracovali jsme ve skupinách a nejprve jsme si vymysleli pro svá království název. Tak jsme měli např. Růžové království nebo Zlaté království či království Bublina.

V rámci každé hodiny jsme plnili různé úkoly, ať už jazykové či početní. Také jsme zachraňovali princeznu, kterou hlídal zlý čaroděj ve věži. Dostatečným počtem vymyšlených slov, které umíme napsat, jsme měli zakletou princeznu vysvobodit. Všechny úkoly se nám podařilo splnit.

Poslední hodinu jsme si stihli prohlédnout připravené knihy, představit je ostatním spolužákům a také si zatančit na rozloučenou.

Celé dopoledne jsme si moc užili! Podívejte se s námi!

Žáci 1. C

J. Knobová