Jarní střípky

Naši milí čtenáři, nabízíme ukázky našich jarních prací z pracovních činností a výtvarné výchovy. K Velikonocům jsme ve třídě vyráběli  papírové slepičky s vajíčky a barvili sádrové tvary, které nám poslala maminka jednoho našeho spolužáka – ještě jednou za ně moc děkujeme, barvení jsme si „užili “ !! Dále jsme z barevných papírů lepili  tulipány a podle “ živé “ předlohy kreslili větvičky zlatého deště. Při vycházce, kdy jsme v zahrádkách domků v ulicích pod nádražím pozorovali   jarní květy, jsme se pod keřem zlatého deště vyfotili….. Někteří z nás stihli nakreslit  i “ jarní “ sluníčko.Tulipány, zlatý déšť a sluníčka teď hezky zdobí naše nástěnky na chodbě i ve třídě. Všechny práce jsme tvořili s chutí a se zdarem…..podívejte se na naše FOTKY  ZDE .

Žáci 1.A a  p.uč. Jitka Skálová