Halloween v 1. C

V naší třídě straší… Slétla se sem totiž různá strašidla, čarodějky, čarodějové, kostry, duchové, pavoučci apod.

„Nejstarší a nejzkušenější“ čarodějnice pro nás vyčarovala různé úkoly s halloweenskou tematikou. „Strašidla“ tak musela splnit vše ve čtení, psaní i počítání.

Během dopoledne jsme šli v průvodu masek pro koledu do 1. B. Pokřikem „dejte nám koledu nebo vám něco provedu“ jsme si vykoledovali bonbón. Stejně tak nás navštívila všechna „strašidla“ z 1. B.

Stihli jsme i bodování o nejkrásnějšího „dýňáka“ v atriu školy. Vůbec to nebyl lehký úkol, protože vybrat jednoho nejlepšího, bylo opravdu těžké.

Na závěr halloweenského dopoledne nechyběl ani tanec všech strašidelných masek ve třídě.

Všem obětavým maminkám děkujeme za spolupráci a také za výborné a úžasné občerstvení, které jsme celou dobu ochutnávali. J

Podívejte se s námi!

žáci 1. C