I v této době chceme pomáhat

Plány a představy o našem stánku u příležitosti slavnostního rozsvěcení stromu na čelákovickém náměstí zhatil covid. O letošních Vánocích jsme chtěli pomáhat těm, kteří nemají takové štěstí být zdraví – tedy neziskovým organizacím Život bez bariér a UMUN (umělci malující ústy a nohama), se kterými jsme v minulosti už spolupracovali.

Rozhodli jsme se ale vytvořit si stánek na náměstí u příležitosti běžného sobotního trhu a výrobky charity prodávat v sobotu 27. 11.  sami. Zajistili jsme si stany, lavice,  stoly a několik z nás oželelo sobotní ranní lenošení.

Od půl sedmé ráno budeme připravovat stánek a budeme se těšit, že čelákovičtí občané budou mít zítra srdce a peněženky otevřené.  Nabízet budeme samé vkusné věci z keramiky, látkové, papírové, deštníky….. Při koupi se jistě každý zamyslí nad tím, který z umělců bez nohou, rukou, na vozíčku nebo mentálně postižený tu jeho věc vyrobil. Přijďte tedy k našemu stánku a přispějte. Zajistili jsme věci za téměř 60 000 Kč a učitelé a zaměstnanci naší školy už za polovinu dárky od charity nakoupili sami.

Těšíme se na vás a všem, kteří nás podpoří, srdečně děkujeme.