Little red riding hood

V pátek 4.12.jsme navštívily v KD v Čelákovicích divadelní představení Little red riding hood od Divadelního centra Zlín. Přestože se jednalo o anglickou verzi pohádky, všechny děti se bez problémů zapojily, jelikož se jednalo o všem známou pohádku. Příběh začal netradičně  – Červené karkulce se nechtělo jít do školy, protože právě měli psát tu nejtěžší písemku. Vymyslí si, že musí jít na návštěvu k nemocné babičce. O tom, kolik starostí přinese jedna hloupá, zbytečná lež, a o tom, že za školu se opravdu chodit nemá, jsme se dozvěděli v příběhu plném zábavy, angličtiny a  písniček. Děti pak ve třídě malovaly své dojmy. A nepřišly ani o Mikuláše s čerty, kteří se na nás přišli podívat. Čertice označily hříšníky a andělé pak rozdávali dobroty.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.