Malujeme, kreslíme, pěstujeme…..

Milí čtenáři, posíláme závěrečný příspěvek letošního školního roku : malovali jsme jarní tulipány vodovkami podle “ živého vzoru „, kreslili jsme maminky a tatínky dle naší paměti / Progresskami, voskovkami, černou fixou /…tatínkům jsme portrét věnovali ke Dni otců / slaví se ve světě 3. neděli v červnu – letos tedy 21.6. /, sázeli jsme 4. 6. naklíčené fazole a denně je pozorujeme, komu již rostlina roste a jak se zasazená semena vyvíjí…..podívejte se na fotky  Z D E.

Milí rodiče a čtenáři našich příspěvků, školní rok je téměř u konce a tak Vám i Vašim dětem přeji hezké léto, vydařený odpočinek,
ale i pěkné společné zážitky….Rodičům “ mých “ žáků srdečně děkuji za spolupráci během dvou uplynulých školních let…..budu moc vzpomínat a děti byly báječné……

Jitka Skálová, tř.uč. 2.A