Soutěž o „klidnou školní jídelnu“

jsme v naší družině měli od ledna do konce května. Děti byly odměňovány smajlíky usměváčky za vhodné a slušné chování. Za nevhodné a ukřičené chování děti dostávaly mračouny. Každý měsíc bylo takto vyhodnoceno vždy jedno nejlepší oddělení. Vyhodnocení a průběh celé soutěže mohly děti stále sledovat na nástěnce u školní družiny.

V jednotlivých měsících dále probíhaly soutěže o dort, o čokoládové penízky a spousty jiných sladkostí. Na konci byly z každého oddělení vybrány dvě děti, které nasbíraly nejvíce usměváčků, a tyto byly odměněny. U VIP stolu v našem Atriu pro ně bylo přichystáno občerstvení – pizza a coca cola.

Klidné a slušné chování musíme s dětmi trénovat i nadále, ale i přesto se děti snažily a soutěž mnohé z nich bavila.

Jana Popperová a Soňa Růžičková

vychovatelky ŠD