Náš vydařený výlet

Za ranního slunce jsme v pátek 29.5. v 7.30  vyrazili na náš výlet : z Čelákovic na zámek Nelahozeves, po svačině a prohlídce zámku v Nelahozevsi a nákupu suvenýrů jsme prošli park s pomníkem rodáka Antonína Dvořáka tamtéž, potom následovala prohlídka jeho rodného domu, dále jsme v Nelahozevsi sešli k řece Vltavě do přístaviště – tam jsme se trochu pohoupali na houpačkách, prohlédli si sněžnou sovu a výra ve voliéře a potom jsme nasedli na menší loď a pluli jsme po proudu, potkali jsme i tlačný remorkér.
Poslední část výletu se odehrávala v Chloumku u Mělníka….hráli jsme bowling, vystřídali jsme se…2x po čtyřech družstvech a mezitím jsme si
užili dřevěnou prolézačku.
Výlet se velice vydařil, i když náš návrat do Čelákovic v 17.30 provázel déšť….nevadilo to, děti byly plné zážitků a ještě si o našem výletě budeme povídat v hodině slohu….favoritem v zážitcích bude asi bowling….
Podívejte se na mnoho F O T EK, které Vám náš výlet přiblíží…..Z D E .
Ještě jsem opomněla napsat, že při prohlídce zámku dávala mladá slečna průvodkyně dětem otázky z různých oborů, které souvisely s vystavenými předměty. Děti vše věděly, byly velmi pochváleny a prý tam zatím tak chytří druháci doposud nebyli….. Tak to jsem na děti pyšná a ráda se s Vámi o tuto pochvalu zde dělím !
Za 2.A
tř. uč.Jitka Skálová