NÁVŠTĚVA KRAVÍNA

V úterý 6.6. jsme vyrazili navštívit kravín do Lázní Toušeň. Počasí nám sice moc nepřálo, ale náladu nám to rozhodně nezkazilo. Cestu tam jsme si užili ve vlaku a cestu zpátky jsme zvládli pěšky. V kravíně jsme viděli nejen kravičky, ale také ovečky, kuřátka, slepice, krocana, králíčky a kachny. Každé zvířátko jsme si mohli pohladit a dozvěděli jsme se o nich hodně zajímavostí. Prohlédli jsme si také zemědělskou techniku a děti si dokonce vyzkoušely vylézt do traktoru a pořádně ho prozkoumaly. Ke konci prohlídky jsme se dozvěděli o utajeném pokladu, tak jsme se ho společně rozhodli hledat. Dětičky byly moc šikovné a poklad bleskurychle našly. Celé dopoledne jsme si moc užili a hezky unavení jsme se v pořádku vrátili zpět.

Třída 1. A + 1.B