Navštívil nás Mikuláš

V úterý 5. prosince se v naší základní škole odehrála událost, která rozsvítila oči nejmenších školáků. Mikuláš s čerty a anděly zavítali mezi první až třetí třídy, aby zpříjemnili dětem poslední chvíle před příchodem Vánoc.

Všichni prvňáci, druháci a třeťáci byli plni očekávání a radosti, když se Mikuláš s jeho tradičními společníky objevili ve dveřích. Malé tváře zářily štěstím, někteří se trochu báli. Jakmile se otevřely dveře třídy, všechny oči byly upřeny na nezbedné čerty, krásné anděly a majestátního Mikuláše.

Děti byly spokojené a odnesly si nejen sladkou odměnu, ale i zážitky, na které budou určitě rády vzpomínat. Některé děti se nad sebou možná zamyslí a ostatní budou mít radost, že byly od Mikuláše pochváleny.