Několik bližších informací ohledně plánované on-line výuky

Milí žáci, vážení rodiče,

dovolujeme si Vám poskytnout několik bližších informací ohledně plánované on-line výuky na 2. stupni naší ZŠ.

Tento typ výuky zavádíme především z důvodu, abychom mohli látku jednotlivých předmětů dětem vysvětlit osobně, získat od nich okamžitou zpětnou vazbu, snížit množství korespondenčních úkolů a především ulevit rodičům. Děti opět dostanou pro svou práci tolik potřebný řád.

Výuka on-line nebude probíhat dle standardního rozvrhu. Nejprve půjde pouze o hodiny českého jazyka, matematiky a anglického jazyka. Podle potřeby mohou být přidány i další předměty. Počítáme však, že by se mělo jednat maximálně o 2-3 dopolední hodiny 3 – 4 dny v týdnu. Rozvrh plánovaných video hodin obdrží žáci nejpozději v pondělí 30.3.2020. Výuka by následně začala 1. dubna.

Děti se mohou zapojit do on-line hodiny prostřednictvím počítače, notebooku, tabletu nebo mobilního telefonu. Pokud ovšem žák nemá k dispozici žádné z těchto ICT zařízení, bude pokračovat dál v samostudiu formou korespondenčních úkolů jako doposud.

V. Michelčíková