Rej čarodějnic

Ve čtvrtek 30.4. jsme měli ve školní družině již tradiční Rej čarodějnic. Celá akce začala v 13:30 hodin na školním hřišti, kde se shromáždila všechna oddělení. Některé děti byly převlečeny za čarodějnice a čaroděje. Když na hřiště přiletěla stará čarodějnice Hexalína, začal rej čarodějnic a čarodějů, kde se vybírali ti nejhezčí z nich, kteří byli odměněni čokoládou. Všechny děti, které měly převlek dostaly lízátko. Mezi dětmi poletovala ještě druhá stará čarodějnice.

Po reji začalo opékání špekáčků. Oheň nám hlídali místní dobrovolní hasiči. Na děti zde čekaly i různé soutěže a malování na chodník.

Věřím, že se dětem takto strávené odpoledne líbilo. Ještě nesmím zapomenout na poděkování Janče Kvasničková, Natálce Božovské, Terce Kubátové a Sáře Slameňové, které nám pomáhaly se soutěžemi. Na fotky se můžete podívat zde.