Soutěž „O nejkouzelnější velikonoční vajíčko“

Jako každý rok tu máme vyhlášení soutěže (již 14. ročníku) „O nejkouzelnější velikonoční vajíčko“. Do soutěže se mohly zapojit všechny děti z prvního stupně a to nejen děti ze školní družiny. Přihlásilo se 48 dětí se svými „kouzelnými – nejkouzelnějšími“ vajíčky, které zajímavě a mnohdy originálně nazdobily.

Výstava těchto vajíček probíhala na chodbě školní družiny, kde byla vajíčka navěšena na okně a vrbové větvičce.

Ve dnech, kdy se konal Velikonoční jarmark, mohli rodiče, kteří se přišli podívat a nakoupit výrobky, zúčastnit hlasování. V týdnu od 17. – 21. 4. vajíčka hodnotily děti ze všech tříd prvního stupně.

V pondělí 24. 4. 2017 proběhlo vyhlášení celé soutěže. Všechny děti, které se do soutěže přihlásily, byly odměněny drobnou cenou a sladkostí.

Na prvních „nejvyšších“ místech se s neuvěřitelným počtem hlasů (110–120) umístily děti: Milan Nguyen 2. C, Eva Malíčková 2.C a Tereza Pěkná 2.C.

Všem dětem moc děkujeme za účast v soutěži a příští rok se budeme těšit na ještě hojnější účast.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.